Juniori uvjerljivi na gostovanju kod Rudeša

Gledatelja: 70
Sudac:  Tomislav Bionda (Zaprešić)
Strijelci: 0:1 Bajić (43), 0:2 Bajić (50), 0:3 Bajić (83), 0:4 Vidović (87)

HAJDUK: Ninčević, Čeko (od 67. Čovo), Maletić (od 83. Topić), Radić, Ševelj, Rakić, Skorup (od 72. Vidović), Blagaić (od 77. Karabatić), Bajić, Krajina, Sekulić (od 46. Kosić).

Juniori Hajduka ostvarili su uvjerljivu pobjedu od 4:0 na gostovanju kod Rudeša. Hajduk se nametnuo od samog početka i dominirao u prvih pola sata, ali mreže su mirovale do 43. minute.

Tada je Jakov Blagaić dubinskom loptom proigrao Juricu Bajića koji je za milimetar bio brži od protivničkog vratara i ubacio je u mrežu. Najljepši pogodak na utakmici vidjeli smo u 50. minuti kada je raspoloženi Bajić sa 16 metara pogodio rašlje gola domaćina. Svoju odličnu igru Bajić je zaokružio trećim pogotkom u 83. minuti, kada je u mrežu pospremio odbijanac nakon udarca Karla Vidovića

Vidović je bio strijelac četvrtog pogotka za momčad trenera Marija Despotovića. On je u 85. minuti odlično reagirao na dodavanje Josipa Rakića i u situaciji jedan na jedan smireno prebacio protivničkog čuvara mreže.